اکنون باید به اندازه کافی بدانید که نمی توانید در پروژه ای خود ؟آموزشبرنامه نویسی صفر تا صد پیش بروید. شما از دامنه های اسم حیوان دست اموز دور هستید و اکنون زمان اسکی پایین تپه است. پروژه های شخصی هیجان انگیزترین و مفیدترین روش ها برای یادگیری کد هستند و اکنون باید دقیقاً بدانید (و نه خیلی بیشتر) تا بتوانید برنامه Rails خود را امتحان کنید. پس چیزی درست کن! من یک هیئت کاریابی درست کردم ، دیگران Skillshare ساختند. هارتل از شما خواسته بود که یک کلون توییتر بسازید ،برنامه نویسی صفر تا صد اما می توانید سعی کنید یک کلون از برنامه محبوب دیگری مانند Reddit ایجاد کنید. لازم نیست مفید باشد ، زیرا ایده فقط یادگیری کد است.

این ممکن است سخت باشد ، اما جستجوی گوگل و StackOverflow باید شما را ر از آنچه فکر می کنید دور کند. همچنین می تواند ایده خوبی باشد که به دنبال یک یا دو مشاور شخصی باشید که بتواند شما را از طریق نقاط اجتناب ناپذیر جایی که گیر می کنید راه بیندازد.

مرحله چهارم اختیاری - آموزش دیگری برای ریل

اگر احساس می کنید که در این مرحله تلاش می کنید ، می توانید ایرانیان سایبر از طریقبرنامه نویسی صفر تا صد یک آموزش Ruby / Rails دیگر برای یادگیری مجدد برخی از مطالب در زمینه ای متفاوت کار کنید. من "توسعه وب چابک با راه آهن" را دوست دارم. اگر احساس می کنید حالتان خوب است نیازی به این کار نیست.

مرحله پنجم - ارزیابی مجدد کنید

در این مرحله ، شما یک مبتدی معتبر در Ruby on Rails هستید. تبریک می گویم! در این مرحلهبرنامه نویسی صفر تا صد ، شما احتمالاً می توانید یک کارآموزی یا پست Junior Developer را در یک شرکت فناوری که به سرعت در حال گسترش است ، بدست آورید. برای ~ 200 ساعت کار خیلی بد نیست.

اما مهمتر از همه - در این مرحله ، اکنون باید بتوانید بدانید که برنامه نویسی برای شما برنامه نویسی صفر تا صد مناسب است یا خیر. آیا پروژه شخصی خود را به اتمام رسانده اید؟ جالب بود؟ (باید جالب باشد.) سخت بود؟ (این باید سخت باشد.) اگر از خود لذت بردید و می توانستید هر هفته زمان معینی را برای آن اختصاص دهید ، تبریک می گویم - برنامه نویسی ممکن است برای شما مناسب باشد! اما با خود صادق باشید و فقط به این دلیل که برنامه نویسی پر زرقبرنامه نویسی صفر تا صد و برق است آن را مجبور نکنید.

مرحله شش اختیاری - پایتون را بیاموزید

پیش از این ، در مرحله یک ، شما را به پایتون یا روبی نگاه کردم. پایتون تا حدودیبرنامه نویسی صفر تا صد در دنیای استارت آپ محبوب است ، البته تقریباً به اندازه Ruby on Rails محبوب نیست. با این حال ، پایتون در دنیای دانشگاهی واقعاً محبوب است. این برنامه از برنامه نویسی آماری پشتیبانی خوبی دارد و دارای بستریبرنامه نویسی صفر تا صد به نام Django است که مشابه Rails عمل می کند.

این زبان خوبی است که باید بدانید ، اما گفته می شود ، اگر تنها در ورود به دنیای استارت آپ متمرکز باشید و استفاده خاصی از آن آموزش برنامه نویسی صفر تا صد نداشته باشید ، بسیاری از ما فکر نمی کنیم ارزش سرمایه گذاری را داشتهبرنامه نویسی صفر تا صد باشد.

برنامه نویسی پایتون

آموزش برنامه نویسی نوجوانان

برنامه نویسی چیست؟ چه کاربردی دارد؟

آموزش برنامه نویسی صفر تا صد

برنامه نویسی صفر تا صد

دوره برنامه نویسی C

برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

، ,نویسی ,صد ,صفر ,برنامه ,یک ,نویسی صفر ,تا صد ,صفر تا ,برنامه نویسی ,می کنید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

anlidise bitcoin browser معرفی برنامه های ثبت و تحلیل نمرات ماهانه و پایان دوره 84774398 خانواده شیان فروشگاه وردپرس آفتاب آموزش و انجام پروژه های GIS محیط زیست و مدل سازی Maxent mahyacrayaneh diako-iran LTMS نیوز